Promocje do -30% na wybrane artykuły!
Sprawdź sam PROMO!
Akcesoria dla zwierzat legowiska schody
Akcesoria dla dzieci i rodziców
Narzynki tuleje frezy wiertla katowniki poziomice suwmiarki mikrometry
Darmowy sklep internetowy
Pufy, siedziska, panele ścienne, podnóżki

Dostawa szoopik.pl

Metody dostawy

Formy dostawy ustalane są indywidualnie przez sprzedawce i widoczne są przy finalizacji zamówienia. Najczęstsze formy dostawy to : Poczta Polska, Pocztex, przesyłka kurierska, Paczka w Ruchu, Paczkomaty Inpost. Jeżeli jakaś z opcji dostawy nie jest dostępna, zwróć się z pytaniem do projektanta o umożliwienie wysyłki inną formą. Szoopik nie dolicza do przesyłki żadnych dodatkowych opłat.

Czas dostarczenia przesyłki

Termin wysyłki zamówienia ustalany jest indywidualnie przez każdego sprzedawce. Najczęściej wynosi on 1-2 dni robocze, od chwili stwierdzenia wpłaty za zamówienie. Składając zamówienie od różnych sprzedawców, otrzymasz je w odrębnych przesyłkach. O wysyłce zamówienia poinformujemy Cię wiadomością e-mail.

      Śledzenie przesyłki
      Możesz na bieżąco śledzić status zamówienia po zalogowaniu się na Twoje konto.

Jak dokonać płatności za zamówienie?

Dostępne formy płatności to: szybkie płatności przelewy24, karta kredytowa/płatnicza, przelew bankowy, płatność na Poczcie. Pamiętaj, że na dokonanie płatności masz 5 dni. Po tym czasie nieopłacone zamówienie zostanie anulowane. Szczegóły dotyczące finalizacji transakcji zostaną również wysłane na Twój adres e-mail. W przypadku gdybyś nie otrzymał wiadomości należy dokonać płatności na konto: KONTO BANKOWE: 92 1140 2004 0000 3202 8085 5707 ADRES: 42-200 Częstochowa, ul. Czecha 21 NAZWA FIRMY: Informacja Gospodarcza "ARSYL" Artur Siudeja. Prosimy o wypełnienie pola TYTUŁEM: nr zamówienia.

Anulowanie zamówienia

W celu anulowania zamówienia prosimy o kontakt z nami.