Promocje do -30% na wybrane artykuły!
Sprawdź sam PROMO!

My Way

Giorgio Armani
Krótki opis
Poza horyzont i jeszcze dalej. Wszędzie czekają na Was różnego rodzaju spotkania, a damskie perfumy Armani My Way zapraszają do odkrywania świata. Jeśli nie możesz oprzeć się żadnej możliwości poszerzenia swoich horyzontów, znajdziesz w nich przewodnika, którego elegancki, wyrafinowany zapach będzie Ci towarzyszył w każdym miejscu i w każdych warunkach. Jeszcze zanim perfumy Armani My Way oczarują Cię swoim zapachem, Twój wzrok...
Wariant
Exclusive 40%
Standard 25%
Pojemność
35ml
58ml
106ml
Rodzaj oryginał/zamiennik
oryginał
zamiennik
Cena:  
 
wybierz parametry
Poza horyzont i jeszcze dalej. Wszędzie czekają na Was różnego rodzaju spotkania, a damskie perfumy Armani My Way zapraszają do odkrywania świata. Jeśli nie możesz oprzeć się żadnej możliwości poszerzenia swoich horyzontów, znajdziesz w nich przewodnika, którego elegancki, wyrafinowany zapach będzie Ci towarzyszył w każdym miejscu i w każdych warunkach.


Jeszcze zanim perfumy Armani My Way oczarują Cię swoim zapachem, Twój wzrok przyciągnie oryginalny flakon. Jego zwieńczenie ma barwę błękitu – koloru Ziemi, która łączy nas wszystkich. Zdobi je pierścień, symbolizujący wyjątkową drogę. Jego blask stanowi metaforyczne odzwierciedlenie wszystkich doświadczonych w tej drodze spotkań, które sprawiają, że staje się jeszcze bardziej promienna.

Luksusowy, niebieski materiał na szyjce flakonu nawiązuje do mistrzowskich projektów marki Giorgio Armani. Składniki tego zapachu pozyskiwane są w sposób odpowiedzialny społecznie i środowiskowo.

Pojemność oryginału
30 ml
Rodzaj - płeć
Damski
Nuty głowy: kalabryjska bergamotka, kwiat afrykańskiej pomarańczy
Nuty serca: jaśmin indyjski, tuberoza
Nuty bazy: wanilia madagaskarska, białe piżmo, jałowiec wirginijski
Kwiatowe, drzewne
Jeszcze nikt nie wystawił opinii.