Promocje do -30% na wybrane artykuły!
Sprawdź sam PROMO!

My Way Intense

Giorgio Armani
Krótki opis
Przeżywaj najważniejsze chwile swojego życia z jeszcze większą intensywnością. Utrwal je w pamięci, a damskie perfumy Armani My Way Intense będą wyrażać je w nutach zniewalającej kompozycji zapachowej. Ich woń przypomni Ci o każdym kroku na drodze do poznania siebie i realizacji swojego potencjału. Otwórz się na nowe możliwości i spotkania z drugim człowiekiem, ciesząc się chwilami pełnymi intensywnych emocji. Taka właśnie myśl towarzyszy premierze...
Wariant
Exclusive 40%
Standard 25%
Pojemność
35ml
58ml
106ml
Rodzaj oryginał/zamiennik
oryginał
zamiennik
Cena:  
 
wybierz parametry
Przeżywaj najważniejsze chwile swojego życia z jeszcze większą intensywnością. Utrwal je w pamięci, a damskie perfumy Armani My Way Intense będą wyrażać je w nutach zniewalającej kompozycji zapachowej. Ich woń przypomni Ci o każdym kroku na drodze do poznania siebie i realizacji swojego potencjału.
Otwórz się na nowe możliwości i spotkania z drugim człowiekiem, ciesząc się chwilami pełnymi intensywnych emocji. Taka właśnie myśl towarzyszy premierze zapachu Armani My Way Intense, nawiązującego do swojej poprzedniej odsłony. Kształt flakonu i jego zwieńczenie, przypominające talizman z podróży pozostały niezmienione, a większą intensywność samej kompozycji zapachowej odzwierciedlono w szkle, które u podstawy zyskało kobaltowy odcień.
Pojemność oryginału
90 ml
Rodzaj - płeć
Damski
Nuty głowy: gorzka pomarańcza, kwiat pomarańczy
Nuty serca: indyjska tuberoza, tuberoza
Nuty bazy: wanilia madagaskarska, drzewo sandałowe
Kwiatowe
Jeszcze nikt nie wystawił opinii.
Najpopularniejsze z tej kategorii