Promocje do -30% na wybrane artykuły!
Sprawdź sam PROMO!
%MODULE:slider/code=main%

212 VIP Black Red

Carolina Herrera
Krótki opis
Carolina Herrera wprowadza na rynek (212) RED VIP, nową limitowaną edycję zapachu 212, stworzonego w 1997 roku, którą wesprze organizację (RED) w walce z AIDS. Zapach (212) RED VIP Black Eau de Parfum (dla niego) należy do rodziny korzenno-paprociowej. Jest zmysłowy i kuszący. Nuty głowy odzwierciedlają jego zabawny charakter. Pikantny imbir podkreśla ciepło egzotycznych przypraw korzennych: olejku papryczki pimento i kardamonu. W sercu świeżość absyntu...
Wariant
Exclusive 40%
Standard 25%
Pojemność
35ml
58ml
106ml
Rodzaj oryginał/zamiennik
oryginał
zamiennik
Cena:  
 
wybierz parametry
Carolina Herrera wprowadza na rynek (212) RED VIP, nową limitowaną edycję zapachu 212, stworzonego w 1997 roku, którą wesprze organizację (RED) w walce z AIDS. Zapach (212) RED VIP Black Eau de Parfum (dla niego) należy do rodziny korzenno-paprociowej. Jest zmysłowy i kuszący.

Nuty głowy odzwierciedlają jego zabawny charakter. Pikantny imbir podkreśla ciepło egzotycznych przypraw korzennych: olejku papryczki pimento i kardamonu. W sercu świeżość absyntu (słodkiego i wędzonego akordu) obdarza zapach alegría de vivir. W głębi wybrzmiewają nowoczesne, magnetyzujące składniki: drewno gwajakowe – elegancka i bogata nuta, połączona ze zmysłowym piżmem.
Pojemność oryginału
100ml
Rodzaj - płeć
Męski
Nuty głowy: Imbir, kardamon, olejek papryczki pimento
Nuty serca: Absynt
Nuty bazy: Drewno gwajakowe, piżmo
Drzewno - przyprawowe
Jeszcze nikt nie wystawił opinii.
Najpopularniejsze z tej kategorii