Promocje do -30% na wybrane artykuły!
Sprawdź sam PROMO!
Darmowy sklep internetowy
Akcesoria dla dzieci i rodziców
Akcesoria dla zwierzat legowiska schody
Narzynki tuleje frezy wiertla katowniki poziomice suwmiarki mikrometry
Pufy, siedziska, panele ścienne, podnóżki

CK Everyone

Calvin Klein
Krótki opis
Perfumy Calvin Klein CK Everyone, które nawiązują do poprzedniej wersji pod względem czystości składu. Ta interpretacja idzie jednak o krok dalej w kierunku zrównoważonego rozwoju. Odkryj nowy rozdział zapachów, które nie ograniczają się do konkretnej płci, a ich charakter odzwierciedla ideę nieskończonej wolności w wyrażaniu siebie. Świeży, intensywny i elegancki zarazem zapach unisex Calvin Klein CK Everyone EDP wyróżnia się...
Wariant
Exclusive 40%
Standard 25%
Pojemność
35ml
58ml
106ml
Rodzaj oryginał/zamiennik
oryginał
zamiennik
Cena:  
 
wybierz parametry
Perfumy Calvin Klein CK Everyone, które nawiązują do poprzedniej wersji pod względem czystości składu. Ta interpretacja idzie jednak o krok dalej w kierunku zrównoważonego rozwoju. Odkryj nowy rozdział zapachów, które nie ograniczają się do konkretnej płci, a ich charakter odzwierciedla ideę nieskończonej wolności w wyrażaniu siebie.

Świeży, intensywny i elegancki zarazem zapach unisex Calvin Klein CK Everyone EDP wyróżnia się wśród innych pod względem zrównoważonego rozwoju nie tylko składem, ale również flakonem i opakowaniem zewnętrznym. Zapach uzyskał złoty poziom certyfikacji Cradle to Cradle.
Pojemność oryginału
100ml
Rodzaj - płeć
Unisex
Nuty głowy: pomarańcza
Nuty serca: czarna herbata
Nuty bazy: wetiweria
cytrusowe, zielone, drzewne
Jeszcze nikt nie wystawił opinii.